Wybory Kobiety Sukcesu Regionów Polski. 16904931_1656065237742744_1557086223660788672_o Full view

Wybory Kobiety Sukcesu Regionów Polski.

Znamy już laureatki tegorocznej edycji Wyborów Kobiet Sukcesu na Warmii i Mazurach.
22 lutego 14-osobowa kapituła spośród 16 zgłoszonych pań wybrała Złotą Dziesiątkę 2017. Oto laureatki:
1. Halina Cieśla – prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi „Aniołowo”.
2. Elżbieta Lenkiewicz z Olsztyna – teatrolog, filmoznawca, pomysłodawczyni teatru czytanego pn. ”TEATR PRZY STOLIKU”.
3. Teresa Kocbach – dyrektor Hospicjum w Olsztynie, Prezes Olsztyńskiego Stowarzyszenia Hospicyjnego „Palium”.
4. Natalia Żyro – właścicielka mobilnego spa Madame La Mode w Nowym Kawkowie.
5. Bogumiła Brewka – sołtyska wsi Bukwałd w gminie Dywity, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Wsi Bukwałd.
6. Małgorzata Ofierska – prezes Lokalnej Grupy Działania „Warmiński Zakątek” w Dobrym Mieście.
7. Joanna Warecha – dziennikarka telewizyjna, kierowniczka Programu Regionalnego TVP3 Olsztyn.
8. Ewa Kowerzanow-Luto prezes Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenie Rodzin, Opiekunów i Przyjaciół Osób z Zespołem Downa w Olsztynie „Strzał w 10”.
9. dr hab. Monika Kaczmarek – biotechnolog w PAN w Olsztynie, promotorka młodych naukowców.
10. Anna Puszcz – dyrektor Oranżerii Kultury Miejskiej Biblioteki Pedagogicznej w Lidzbarku Warmińskim.

Wszystkim paniom serdecznie gratulujemy!

XIX Gala Kobiet Sukcesu, na której wszystkie wyróżnione panie będą uhonorowane, odbędzie się 7 marca w Hotelu Park o godz. 18.
Wyboru dokonała kapituła w następującym składzie:
1. Wioletta Śląska-Zyśk – wicemarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego;
2. Janusz Kijowski – dyrektor Teatru im. Stafana Jaracza w Olsztynie;
3. Dorota Wcisła z Elbląga – prezydent Rotary Club Elbląg Centrum, członkini Rady Programowej olsztyńskiego oddziału Telewizji Polskiej, właścicielka Oficyny Wydawniczej OKO w Elblągu;
4. prof. Andrzej Kukwa – laryngolog, Wydział Nauk Medycznych UWM, kierownik Katedry Otolaryngologii oraz Chorób Głowy i Szyi;
5. Elżbieta Lendo – współwłaścicielka Centrum Doradztwa Europejskiego i Finansowego, prezes Condohotels Management, laureatka tytułu Kobieta Przedsiębiorcza Warmii i Mazur 2016;
6. Rafał Radzymiński – redaktor naczelny Magazynu „Madei in Warmia &Mazury”;
7. Agnieszka Majewska-Olkowska – dyrektor Banku PKO BP 9 Odział w Olsztynie, członkini Międzynarodowego Forum Kobiet w Olsztynie;
8. Antoni Celmer – Rzecznik praw Pacjenta, prezes Fundacji Onkologia w Olsztynie;
9. Elżbieta Sujka – stomatolog, główna laureatka XVII edycji Wyborów Kobiet Sukcesu Warmii i Mazur 2015;
10. Wioletta Sawicka – dziennikarka, autorka 5 powieści obyczajowych o tematyce kobiecej;
11. Sylwia Suchecka – współzałożycielka Stowarzyszenia z Uśmiechem i współorganizatorka Festiwalu BabaFest;
12. Tadeusz Ratyński, I z-ca Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie;
13. Tamara Jesionowska – dziennikarka, wiceprezes Stowarzyszenia Kosowo-Polska;
14. Ewa Domaradzka-Ziarek – inicjatorka i organizatorka Wyborów Kobiet Sukcesu, prezes Fundacji „Moda na Warmię i Mazury”.